На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране
Українською Русский язык
Записатися на УЗД   Записатися на консультацію  Запитати у лікаря
Головна сторінка - Хвороби вен

Варикозна хвороба
Тромбофлебіт
Лікувальна фізкультура при варикозній хворобі
Різновиди склеротерапії
Ускладнення склеротерапії
Процедура склеротерапії

Мініфлебектомія


Мініфлебектомія прийшла на зміну методикою видалення варикозних розширених приток магістральних вен по Нарату . Раніше по ходу вариксів виконувалися розрізи шкіри від1 - 2 до 5-6 см , через які вени виділялися і віддалялися . Прагненняполіпшити косметичний результат втручання і отримати можливістьвидаляти вени через розрізи , а через проколи ( а чисто організаційно вохороні здоров'я деяких країн це принципово ) змусило лікарів розробитиінструменти, що дозволяють робити практично те ​​ж саме черезмінімальний дефект шкіри.
Так з'явилися набори флебектоміческіх " гачків " різних розмірів і конфігурації і спеціальні шпателі . На сьогоднішній день у нас доступні варіанти інструментів по Oesh , Varady , Ramelet . Там же де вони недоступні , флебологи прекрасно справляються з операцією за допомогою стоматологічних або саморобних гачків . Результат , найчастіше, не гірше , але доктору працювати значно складніше.
Азамість звичайного скальпеля для проколу шкіри стали використовуватискальпелі з дуже вузьким лезом або голки досить великого діаметру(наприклад , голка , яка використовується для взяття венозної крові на аналіздіаметром 18G ) . Як Ви розумієте , в ідеалі , слід від проколу такою голкою через деякий час практично не видно .
Підготував : Ліксунов Олександр Вікторович т.0505829892


версія для друку
Коментарів: 0Додати коментар до «Мініфлебектомія»
Им'я:

E-mail: