На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране
Українською Русский язык
Записатися на УЗД   Записатися на консультацію  Запитати у лікаря
Головна сторінка - Хвороби вен

Тромбофлебіт
Лікувальна фізкультура при варикозній хворобі
Мініфлебектомія
Різновиди склеротерапії
Ускладнення склеротерапії
Процедура склеротерапії

Варикозна хвороба


Варикозна хвороба - захворювання, що безперервно прогресуєВарикозна вена з'являється у тому місці, де є недостатність клапану вени та скид крові в напрямку від глибоких вен в поверхневі. Поступово переповнена вена розтягується, що веде до розтяжіння наступного клапану і так далі.


 


Слід відмітити, що в розширених венах (мал. В), на відміну від здорових вен (мал. А), кров рухається дуже повільно вверх-вниз. Подібне явище сприяє виникненню тромбів та запаленню стінок вени. Варикозні вени є шкідливим, патологічним утворенням і не виконують своєї функції.


 


В нашій клініці використовуються найсучасніші методи консервативного та хірургічного лікування варикозної хвороби.


Задачами безпосереднього лікування варикозної хвороби є: усунення венозного скиду через пошкоджені венозні клапани та припинення патологічного функціонування розширених вен. Таким чином усувається венозна недостатність. Підійти до вирішення цієї проблеми можна декількома шляхами.


версія для друку
Коментарів: 1

1.Залишив галина (цитувати им'я) 23 июня 2008 - 14:28
куди можна звернутись по допомогу? У моєї приятельки трофічна язва. Вирізали кусочок вени, але нога не заживає. Що робити. ДопоможітьДодати коментар до «Варикозна хвороба»
Им'я:

E-mail: