На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране
Українською Русский язык
Записатися на УЗД   Записатися на консультацію  Запитати у лікаря
Головна сторінка - Діагностика

Загальна інформація
Діагностика захворювання вен нижніх кінцівок
Лімфатичний набряк (лімфедема) кінцівок
Захворювання артерій нижніх кінцівок
Захворювання черевної аорти
Захворювання артерій, які живлять головний мозок

Вроджені вади розвитку судин (ангіодисплазія)


Судинні мальформації, або ангіодисплазії, можуть локалізуватися в будь-якій частині людського тіла, проте найчастіше вражаються судини нижніх кінцівок. У одних випадках захворювання має локальний характер, не порушуючи функції органу, у інших хворих зустрічаються поширені мальформації, що можуть призвести до інвалідності і навіть смерті пацієнта.


Враховуючи специфічні зміни анатомії і гемодинаміки судин, для кожного хворого визначається  індивідуальний план діагностики і лікування. У зв'язку зі складністю проблеми, необхідністю виконання безлічі етапних хірургічних втручань, в світі налічуються тільки одиничні судинні центри, що займаються цією патологією.


У Національному інституті хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова вперше в Україні були розроблені принципи діагностики і хірургічного лікування вроджених вад розвитку судин. За допомогою ультразвукової діагностики визначається локалізація ураження, уточнюється, які саме судини (вени, артерії) залучені в процес, які їхні зміни (звуження, розширення, звивистість) призводять до порушення кровообігу. Ультразвуковий моніторинг, нерідко навіть інтраопераційний, дозволяє контролювати якість виконуваних втручань на всіх етапах лікування хворого.


Ангіодисплазія


Ангіодисплазія


версія для друку
Коментарів: 0Додати коментар до «Вроджені вади розвитку судин (ангіодисплазія)»
Им'я:

E-mail:УЗД, Діагностика


Гуч Алла Алексеевна

д.мед.н.

ведущий научный сотрудник,

президент Украинского

допплеровского клуба

Тел. (066)7919768